Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğitmen ve Öğretmenler

Eğirdir Belediyesi Klasik Müzik Festivali Eğitmen ve Öğretmenler

Anasayfaya Dön

ÖğretmenlerAlla Blatow
Alla Blatow
Alla Blatow, 1953 yılında St Petersburg’da doğdu.Rimski-Karsakow Konservatuarı'nın piyano,pedegoji ve oda müziği bölümlerinden mezun oldu.1985-2000 yılları arasında Folkwang Üniversitesi'nde doçent olarak çalıştı ve Batı Avrupa,Rusya ve Çin'de yapılan ustalık sınıflarının idaresini yaptı.Bu nedenle Alla Blatow, St.Petersburg piyano okulu seçkin temsilcisi olarak kabul edilir.2002'den beri Düsseldorf'taki Anton Rubinstein Müzik Okulu'nda piyano ve oda müziği bölümlerinde doçent olarak görev yapmaktadır.
Lala Margulis
Lala Margulis
Leontina Margulis St Petersburg’da doğmuş ve ilk müzik eğitimini yetenekli çocukları alan bir okulda tamamlamıştır.Daha sonra St Petersburg konservatuarında Prof. V.Margulis’den ustalık sınıfı dersleri almıştır.St Petersburg üniversitesinde doçentlik eğitimini tamamlamıştır.1975 yılında ailesi ile birlikte Almanya’ya yerleşen sanatçı orada uluslararası ve ülke içi bir çok yarışmada önemli başarılar kazanmıştır. 25 yıldır Feriburg’daki ustalık kursu olan ‘Rus Okulu’nda ve 2002 yılından beri Düsseldorf’da bulunan Anton Rubinstein akademisinde eğitim vermektedir.
Zeynep Yurdakul
Zeynep Yurdakul
1960 yılında İstanbul’da doğdu.1967 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı piyano bölümünde Prof. Meral Yapalı’nın öğrencisi oldu. Eğitimine 1980 yılında Almanya’da kazandığı Rheinland Müzik Yüksek Okulu’nda devam etti.Ağırlıklı ders olarak seçtiği konturpuan ve kompozisyon derslerini Prof. Nobis ile yaptı.Yüksek okul çerçevesinde özel,solo,ve oda müziği konserleri verdi. 1984 yılında bu okuldan mezun olduktan sonra piyano çalışmalarına Alla Blatow, ve Lala Margulis ile devam etti. 1986 yılından beri İ.Ü. Devlet Konservatuarında piyano öğretmeni olarak çalışmaktadır.
Mathieu Chardet
Mathieu Chardet
Kariyerine, Paris Mouffetard Tiyatrosu'nda, Tania Balachova'nin yönettigi Çekov'un (Tchékhov) "Bir Edebiyatçinin Sabahı" adlı eseriyle başladı. Mesleki raslantılar sonucu Isviçre'ye, halen oturmakta ve çalışmakta olduğu Cenevre'ye geldi. Reynaldo Hahn'In"Ciboulette", Jacques Offenbach'ın "Paris Hayatı", Benjamin Britten'in "Küçük Baca Temizleyicisi", C. Porter'in "Öp Beni Kate" gibi operet ve operalarında, Aristide Bruand'ın şarkılarını kapsayan "Baiser" gibi birçok gösteride söyledi ve birçok tiyatro eserlerinde başrölü oynadı. Son yıllarda, Türk edebiyatinin ünlü şairleriyle de ilgilenerek, Ayser Vançin'in bestelediği, Nazim Hikmet’in sevgi ve insanlık dolu eserlerinden oluşan müzikli tiyatrolarını ve Mevlana, Orhan Veli,Ataol Behramoğlu, Cahit S. Tarancı'yı da kapsayan şarkı gösterilerini Fransa, Türkiye, Fas ve Isviçre sahnelerinde dünyada ilk olarak seslendirdi.Uluslararası Festivallerde, konser salonlarında Ayser Vançin ile olan konser, müzikli tiyatro, müzik ve şiir repertuarlarını sunarak Türk kültürünün sanat elçiliğini yapmaktadır. Mathieu Chardet, Marsilya Chantea şarkı Yarışmasında birincilik ödülü almıştır.
Ayser Vançin
Ayser Vançin
Solist Obuacı , eşlikçi piyanist ve besteci :
"Istanbul Konservatuvarından R. Yalbaz ve C. Akatlar ile çalışıp "pekiyi" dereceyle mezun oldu. Paris'te L. Debray ve P. Pierlot ile obua, J. Lancelot ile oda müziği öğreniminden sonra yorumculuk ve solistlik lisans diplomalarını jürinin tebrikleriyle, Isviçre'de A. Lardrot, H. Holliger ve R. Reversy ile yorumculuk kurslarını izleyerek "Cenevre Konservatuvarı"ndan "virtüozite" diplomasını birincilik ödülüyle aldı. Istanbul Devlet Operası, Salzburg Bir devrede Mozarteum, Nice Radyo Orkestrası, "Cenevre Collegium Academicum" orkestralarında birinci obuacılık yaptı.
Birçok ülkede, M.André, M. Rostropovich gibi ünlü sanatçılarla ve G. Kuhn, M. Viotti, V. Czarnieski, R. Dunand gibi şeflerin yönetiminde Italyan Isviçre'si Senfoni Orkestrası, Cenevre Collégium, Bach Solistleri ve Cenevre "Ensemble Instrumental du Léman" gibi orkestraların solisti olarak konser verip, Uluslararası Festivallerde yorumlamaktadır. Geniş bir repertura sahip olan Ayser Vançin, çesitli oda müziği gruplarıyla ve besteleriyle de sanat etkinliklerine katılmaktadır. Eserleri Ingiltere'de, Almanya'da ve Paris'te basılmakta. Üniversitelerde obua ve oda müziği "Ustalık' kursları veren sanatçı, Fransa'da Caën, Türkiye’de Cukurova, Izzet Baykal Üniversitesi, Cenevre Üniversitesi Fransız ve Italyan Edebiyatı Bölümlerinin etkinliklerine yorumcu, araştırmacı-besteci olarak davet edilmiştir.
Ayser Vançin, Italya Uluslararasi Stresa obua Martigny oda müziği yarışmasında altın plaket, Isviçre'de Martigny oda müziği yarışmasında « Pierre Gianadda » Uluslararası
Hanım obua solistleri yarışmasında "Lyceum International" özel ödüllerini almış olup "Nuage Amoureux" (Sevdalı Bulut) ve "Vers à Chanter, vers Enchantés" (Şiirli Mısralar, Şarkılı Mısralar), "Chants du Levant, chants du Couchant" (Gündoğumu şarkıları, günbatımı şarkıları) gibi kendi bestelerini içeren, Cenevre Vançin Üçlüsü ile ve Ensemble Instrumental du Léman topluluğuyla çaldığı A.Pasculli'nin virtüyoz konçertosunu da kapsayan beş CD’si vardır. 2013’te Cenevre Uluslararası kitap fuarının daveti üzerine, CD ve beste imza günlerine katılmıştır.
Burak Sağırkaya
Burak Sağırkaya
Piyano ve temel müzik eğitimine Yarbay Bilgin Bayrak, şan eğitimine Prof. Dr. Mustafa Yurdakul ile başlamıştır. 2007 Yılında Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano Ana Sanat Dalından birincilikle mezun olmuş takip eden senelerde yüksek lisansını da aynı kurumda vermiştir. Kariyeri boyunca pek çok solo resital vermiş ve konserlerde yer almıştır. Sırası ile Isparta S.D Üniversitesi ve A.K Üniversitesi'nde öğretim elemanı olarak çalışmıştır. Çalışma hayatı boyunca bir çok ulusal ve yerel eğitim dernekleri, gönüllülük oluşumları, gençlik merkezleri ve belediyelerin ilgi birimlerinde eğitmen olarak yer almıştır. İki ayrı Avrupa Birliği programı ile Polonya Cumhuriyeti'nde Müzik terapi alanında asistanlık yapmış 2012 yılında tekrar Polonya'ya dönerek Avrupa'nın tanınmış müzik terapistlerinden Dr. Agnieszka Rynkiewicz'in Grundtvig LLP projesi kapsamında asistanı olarak çalışmıştır. Takip eden dönemde uluslararası özel bir eğitim kurumunda da müzik eğitimcisi olarak da görev almış Sağırkaya Almanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti,Macaristan İngiltere, Yunanistan gibi ülkelerde Pedagojik Müzik Eğitim Yöntemleri üzerine seminer ve eğitimlere katılmıştır. Halen; Müzik Pedagojisi Yöntemleri ve Pedagojik Müzik Terapi üzerine eğitimler veren Sağırkaya pek çok kurum ve üniversite tarafından davet edilmekte çeşitli gazete ve dergilere köşe yazıları yazmaktadır. Sağırkaya doktora çalışmalarını Konya Necmettin Erbakan Üniversitesinde, Pedagojik Müzik Eğitimi Yöntemleri ve Müzik Terapi alanında sürdürmektedir.

EğitmenlerKlavyeli Çalgılar Eğitmenleri

Zeynep Kökten
Zeynep Kökten
2000 yılında İstanbul'da doğdu. Müzik eğitimine 2005 yılında İstanbul Güzel Sanatlar Müzik Kursu'nda Yılım Ceceloğlu’nun öğrencisi olarak başladı.2009 yılından beri Istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümünde yarı zamanlı olarak H.Zeynep Yurdakul’un öğrencisidir. 2015 yılında ilk defa düzenlenen Eğirdir Klasik Müzik Festivalinde eğitici olarak görev aldı ve festival çerçevesinde solo ve oda müziği olarak çeşitli konserler verdi.2016 yılında düzenlenen Uluslar arası Genç Yetenekler Müzik Yarışmasında finale kalmıştır.
Melek Ayçin Yıldırım
Melek Ayçin Yıldırım
1993’te Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğretimi bitirdikten sonra ilk müzik çalışmalarına, Alparslan Anadolu Lisesi’nde müzik öğretmeni ile başladı.2007 yılında Emniyet Genel Müdürlüğü’nün sokak çocuklarını sanatla kurtarmak amacıyla düzenlediği ‘UMUDUN OLSUN YETER’ adlı sosyal sorumluluk projesiyle gerçekleşen konserde görev aldı.
2011 yılında Zafer GÖKÇER ile piyano, solfej, armoni ve form bilgisi çalıştı.
2011, 2013 ve 2014 yıllarında Polifonik Korolar Derneği’nin düzenlediği ‘TÜRKİYE KOROLAR ŞENLİĞİ’ adlı koro festivalinde, korolara piyano ile eşlik ederek çeşitli konserler verdi.
2014 yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Kompozisyon (Bestecilik) Bölümü’nü kazandı. 2015 yılında ‘Düşünce Dostları’ adlı radyo programında, uzun bir süre program müziği olarak Yıldırım’ın ‘HAYAL ’ adlı bestesi kullanıldı. Aynı yıl, kuruculuğunu Yrd.Doç.Dr.Sonat COŞKUNER’in yaptığı Sound painting Orkestrası’nda piyanist olarak görev aldı.
Yıldırım, şu an Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Kompozisyon Bölümü’nde çalışmalarına devam etmektedir.
Canset Özge Can
Canset Özge Can
1990 yılında Adana’da doğmuş ve 1999 yılında Adana Devlet Konservatuvarı Keman Ana Sanat dalınında eğitimine başlamıştır.2sene sonunda aynı konservatuvarın Piyano bölümünde Ögr.gör. Toyer Yaldız’la çalışmalarına başlamıştır. İlk beste çalışmalarına orta okulda başlayan piyanist aynı zamanda 7. Sınıftan bu yana solo piyano ve oda müziği konserleri de vermektedir.
Lise öğrenimi sırasında Nevit Kodallı’yla form bilgisi ve armoni çalışmaları yapan genç sanatçı,(okulun özel izniyle) Ferhang Hüseyinnova ‘nın lisans devresine verdiği besteleme üzerine form-analiz ve armoni derslerine katılmıştır.
Lisans öğrenimine Antalya Piyano Ana sanat dalında Samir Mirzoyev’le devam etmiştir. Ayrıca Atso Piyano festivalinde de 2006-2008 senelerinde sahne almıştır. Lisans eğitiminin ilk yıllarında besteci Tolga Zafer Özdemir ile de besteleme çalışmaları yapmıştır.
2011 yılında Orhan Şallıel’in Şeflik kursuna katılmıştır.
2011 haziran ayında lisans öğrenimini okul ikincisi olarak tamamlamıştır.
Mezuniyetinin ardından mezun olduğu Akdeniz Üniversitesinde opera-bale ana sanat dalında öğretim görevliliği yapmıştır.
2013-2014 Sadri Alışık Kültür Merkezinin sahnelediği "kafkas tebeşir dairesi" oyununda piyanistlik ve orkestra şefliği yapmıştır. Eğitimine ve bestecilik çalışmalarına Bilgi Üniversitesinde tam burslu olarak devam etmektedir. Uzun süredir "müzik yapmak ve müzik çalışmak" üzerine çalışmalar yapan sanatçı,bu konu üzerine ilk seminerini Antalya Piyano Festivali bünyesinde bu sene gerçekleştirmiştir. 2015 yılında Antalya Piyano Festivali’nde kendi eserleriyle sahne alan piyanist, ayrıca festival dahilinde Kumluca Mimar Sinan İlk Öğretim Okulu öğrencileriyle “müzik ile duygularımızı nasıl ifade ederiz” sorusu üzerine atölye çalışması yapmıştır.
2016 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Bilimleri Pedagojik Formasyon Birimininde eğitimini tamamlamış.Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Müzik Bölümünde bestecilik çalışmalarına ve eğitimine devam etmektedir.
Elif Işıl Karakaş
Elif Işıl Karakaş
2003 yılında doğmuştur.2010-2011 öğretim yılında Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yarı Zamanlı İlköğretim Müzik (Piyano) bölümüne kabul edilmiş ve Gökçe Göktepe ile akademik piyano eğitimine başlamıştır.2011 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin düzenlediği Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Festivalinde, 2012’de Akdeniz Üniversitesi 23 Nisan Çocuk Şenliğinde, İstanbul Pera Piyano Festivalinde, Müzik Okulları Konserlerinde, Uluslararası Çocuk Zirvesinin açılış konserinde, ATSO Güzel sanatlar Lisesi Piyano Dinletisinde,2013’de TRT Radyo Günleri Konser Programında, Antalya Piyano Festivalinde Genç Yetenekler Piyano Konserinde, 2014’de Akdeniz Üniversitesi 4.Bilim ve Sanat Şenliğinin açılış konserinde Solo Konserler vermiştir.2012 Eylül ayında Bulgaristan'ın Dobriç ve Albena şehirlerindeki 4 kıtadan 21 ülkeden yarışmacıların katıldığı, Uluslararası ‘’Hopes, Talents, Masters’’ Klasik Piyano yarışmasında ülkesine 2.lik ödülü ile dönmüştür. 17-25 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen Uluslararası ‘’10. Horowitz Competition’’ da Öğrenim gördüğü Üniversitesi tarafından yarışmak üzere gönderilmiştir. 7-10 Mayıs 2015 tarihlerinde Fransa’nın Paris şehrinde Skryabin Konservatuvarı’nın düzenlediği “15. Uluslararası Piyano Yarışması”nda 3. olmuştur.
Akansu Eray
Akansu Eray
1996 yılında Edirne'de doğdu. 6 yaşında Prof. Dr. Olga Hasaoğlu'ndan piyano dersleri almaya başladı. 2002 yılı, İlköğretim 1. sınıfta Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Piyano öğrencisi olarak Prof. Dr. Olga Hasanoğlu'nun sınıfına kabul edildi. Eğitimi süresince:İdil Biret,Hüseyin Sermet,Prof. Bojidar Noev,Prof. Metin Ülkü,Prof. Eser Bilgeman Şakir,Prof. Tamara Poddubnaya,Doç. Ferid Adıgüzelzade ustalık sınıflarına katıldı.Okulunda ve okul dışında düzenlenen çeşitli solo ve oda müziği grupları konserlerinde ve 2015 yılında Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sanat Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Obua Konseri’nde piyano da korrepetitör olarak yer aldı. Edirne Mimar Sinan Rotary Kulübü’nün her yıl düzenlemiş olduğu Uluslararası Oda Müziği Yarışması’na düzenli olarak katıldı, 2 mansiyon ödülü ve 2016 yılında düzenlenen yarışmada ise üyesi olduğu grubu (keman, viyola, viyolonsel, kontrabas) ile 2.lik ödülü aldı.2013 yılında düzenlenen Uluslararası Pera Piyano Yarışması’na katıldı ve 2013, 2015 ve 2016 yılında düzenlenen Uluslararası Pera Müzik Festivali’nde yaklaşık 25 kez korrepetitör olarak yer aldı. 2016 yılında düzenlenen Uluslararası Pera Müzikal Aile Yarışması kategorisinde ikiz kardeşi Sevim Cansu Eray ile 3. lük ödülü kazandı.Çalışmalarını Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Lisans 2.Sınıf öğrencisi olarak Yrd. Doç. Gülnare Tarkum ile sürdürmekte.


Üflemeli Çalgılar Eğitmenleri

Mehmet Demirbaş
Mehmet Demirbaş
Mehmet Demirbaş 1992 yılında Isparta'da doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini Eğirdir'de tamamladı. Müziğe lisede davul çalarak başladı. Veryabul adlı grubuyla çeşitli etkinliklerde konserler verdi. 2011 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Müzikoloji bölümünü mülakatlarına girdi ve kazandı burada flüt eğitimine başladı. 2013 yılında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Müzik Eğitimi Mülakatlarını kazandı. Gözde Yüksel ile iki yıl flüt çalıştı. Necmettin Erbakan Üniversitesi Müzik Eğitimi bölümünde eğitimini sürdürmekte, Cem Önertürk ile flüt eğitimine devam etmektedir.
Merve Kuşoğlu
Merve Kuşoğlu
1994 yılında Tekirdağ’da doğdu.2006 yılında Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı nda Okt. Hande Günalan’ın sınıfında müzik eğitimine başladı.2009 ve 2011 yıllarında Tolga Alpay ve Stefan Schweigert’in Fagot ve kamış yapım ustalık sınıflarına katıldı.2012 yılında Engin Güngördü’nün Üflemeli Çalgılar ustalık sınıfına ve 2013 yılında Selim Aykal’ın fagot ustalık sınıfına katıldı.2012 yılında Bilkent Üniversitesi’nde Orhan Nuri Göktürk’ü Anma Konseri’nde ve 2015 yılında Pera Müzik Festivali’nde solo olarak çaldı.2009 yılından itibaren Trakya Üniversitesi Balkan Senfoni Orkestrası’nda fagot sanatçısı olarak yurtiçi ve yurtdışı çeşitli konserlerde görev almaktadır.
Elif Begüm Edirne
Elif Begüm Edirne
1996 yılında Edirne' de doğdu. 2007 yılında Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Yrd. Doç. Zerrin Tan ile obua eğitimine başladı. Eğitim hayatı boyunca pek çok solo konserde, çeşitli oda müziği grupları ve oda orkestraları ile konserlerde yer aldı. David Tchumburidze, Sandra Sinsch, Bayram Bayramoğulları gibi hocalarla çalıştı. Hansjörg Schellenberger, David Walter, Doç. Borislav Yotzov, Prof. Georgi Spassov, Prof. Bojidar Noev gibi sanatçıların ustalık sınıflarına katıldı. 2011 yılında Prof. Aminbay Sapaev yönetimindeki T.Ü.Balkan Akademik Senfoni Orkestrası’na girerek, orkestra bünyesinde Türkiye ve yurtdışında bir çok yerde konserler verdi. 2014 yılında 5.Uluslararası Pera Müzik Festivali ve 2015 yılında 6. Uluslararası Pera Müzik Festivali' ne solo olarak katıldı. Mimar Sinan Rotary Kulübü’nün düzenlemiş olduğu Uluslararası Genç Müzisyenler Oda Müziği Yarışmaları’nın açılış konserlerinde yer aldı T.Ü.Balkan Senfoni Orkestrası’nın 2014 yılında kaydetmiş olduğu albümde yer aldı. 2015 yılında Eğirdir' de düzenlenen Klasik Müzik Festivali'nde eğitmen olarak görev aldı. Festival kapsamında pek çok solo konser verdi ve oda müziği gruplarıyla konserlerde yer aldı. 2016 yılında Almanya'nın Ahrensburg kentinde düzenlenen Uluslarası Oda Orkestraları Festivali'nde Balkan Senfoni Orkestra üyesi olarak görev aldı. Halen Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Lisans 2.Sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmekte ve Trakya Oda Orkestrasında görev almaktadır.


Telli Çalgılar Eğitmenleri

Sevim Cansu Eray
Sevim Cansu Eray
1996 yılında Edirne'de doğdu. 6 yaşında Prof. Dr Olga Hasanoğlu'ndan piyano dersleri almaya başladı. 2002 yılında ilköğretim 1.sınıfta Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarında viyolonsel öğrencisi olarak Yrd. Leyli Akperov'ın sınıfına kabul edildi.Prof.Dr Ali Akperov'un şefliğini yaptığı Trakya Üniversitesi Akademik Orkestrasında çalmaya başladı. 2011 yılında Doğuş Çocuk Senfoni orkestrasına seçildi.Yurt içi ve yurt dışı birçok şehirde konserler verdi. Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası ile birlikte verdiği konserlerde çalıştığı sanatçılar arasında Fazıl Say, Gülsin Onay,"3 tenor olarak " Ayhan Uştuk, Aykuy Çınar, Şenol Takılı ile flamenkonun efsane gitaristi Jose Maria Gatlardo Del Ray bulunmaktadır. 2013 yılında Balkan Senfoni orkestrasında çalmaya başladı. 2013 yılında Prof. Aminbay Sapayev'in sınıfına kabul edildi. Eğitimi süresince, Prof. Angel Stankov, Prof. Bojidar Noev, Prof. Anotolie Krastev, Prof.Maria Kliegel ile çalıştı. Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrasıyla D-Marin Festivali’nde çaldı. 2014 yılında 5.Uluslararası Pera Müzik Festivali’nde solo olarak konser verdi.Edirne Mimar Sinan Rotary Kulübü'nün düzenlenmiş olduğu Uluslararası Genç Müzisyenler Oda Müziği Yarışması'nın açılış konserlerinde yer aldı.2016 yılında 7.Uluslararası Pera Müzik Festivali'nde Müzikal Aile yarışmasına katıldım ve orada 3.lük aldım. Çalışmış olduğu şefler arasında Rengim Gökmen, Tolga Taviş, Oğuzhan Kavruk, Hasan Niyazi Tura bulunmaktadır. Halen Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı' nda Aminbay Sapayev ile birlikte Lisans 3 viyolonsel öğrecisi olarak devam etmektedir.
Mert Özkan
Mert Özkan
1994 yılında Edirne 'de doğdu. 2003 yılında Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı İlköğretim 4.sınıf Viyolonsel öğrencisi olarak Yrd.Doç.Leyli Akperov' un viyolonsel sınıfına kabul edildi. 2010 yılında Bulgaristan'da Raphael Flieder'in Oda Müziği ustalık sınıfına katıldı. 2010 yılında Ulusal Gençlik Filarmoni Orkestrasını kazanarak Gürer Aykal'ın yönetiminde Fazıl Say'ın İstanbul Senfonisinin Dünya Prömiyerinde Grup şefi olarak yer aldı. 2011-2013 yılları arasında Rengim Gökmen yönetimindeki Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrasında çaldı.2013 yılında Cem Mansur 'un yönetimindeki Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrasını kazandı.Bulgaristan, Romanya,Macaristan, Slovakya, İsviçre, İtalya, Almanya'da konserler verdi. 2014 yılında G.Puccini'nin önemli yapıtlarından '' Tosca '' operasıyla Sicilya Adası Taormina Festivali'nde ve Royal Opera House Prodüksüyonuyla ''La Boheme'' operasında yer aldı. 2010 yılından itibaren Balkan Senfoni orkestrasında çalmakta, Prof.Dr. Aminbay Sapayev'in öğrencisi olarak yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedegojik Formasyon eğitimi sertifikası almıştır.
Safiye Nur Ayaydın
Safiye Nur Ayaydın
2000 yılında Eskişehir'de doğdu. 2011-2012 öğretim yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale Ortaokuluna kontrabas öğrencisi olarak kabul edildi. Bir çok solo, oda müziği ve orkestra konserleri verip ayrıca da Anadolu Senfoni Orkestrasıyla konserlere çıktı. Dünyaca ünlü kontrabasçı, yazar Barry Green'le çalıştı. Ayrıca bir çok müzikal ve tiyatro alanında Türkiye'yi dolaştı. Eğitimine halen kontrabas üzerine Doç.Esra Gül, orkestra derslerine Yrd. Doç Erdem Çöloğlu ile Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Lisesi'nde devam etmektedir.
Devrim Büyükbayraktar
Devrim Büyükbayraktar
1 Aralık 1998’de İzmir’de doğdu. İlk müzik eğitimime, 1. sınıfa giderken aldığı gitarla başladı. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü sınavlarına girdi ve seçmeleri geçerek burada eğitim almaya hak kazandı. Buradaki eğitimime viyolonsel, yardımcı piyano ve solfej dersleriyle başladı. Viyolonsel eğitimime Doç. Dr. Asu Perihan Karadut Persaud ile başladı. 2013 senesinde okul orkestrasına girdi ve orkestra hayatı boyunca Cemi’i Can Deliorman, Murat Sümer ve Erdem Çöloğlu gibi şeflerle çalıştı. Müzik hayatı boyunca bir çok konser verdi. Çağ Erçağ’ın vermiş olduğu viyolonsel masterclassına dinleyici olarak, Özcan Ulucan’ın vermiş olduğu oda müziği masterclassına da aktif olarak katıldı. 2014 yılının yaz döneminde AIMA(Ayvalık Uluslararası Müzik Akademisi)’da Maria Kliegel ile çalıştı. 2015 yılında Faris Akarsu ile müzikal eğitimi üzerine çalıştı, müzikal konserinde hem solist olarak hem de koro üyesi olarak yer aldı. Aynı sene Giancarlo Guarin tarafından verilen oda müziği kursuna katıldı. 2015 yaz döneminde KK(Klasik Keyifler) Müzik Festivali’nde Sinan Dizmen, Elinor Frey, Carol Ou ile viyolonsel, yine Elinor Frey ve Zeynep Özsuca Rattle ile de oda müziği çalıştı. Şu anda eğitimime halen Anadolu Üniversitesi Devlet Konseratuvarı’nda Asu Perihan Karadut Persaud ile devam etmektedir.
Ekin Özcan
Ekin Özcan
1998'de Eskişehir'de doğdu. 2010-2011 öğretim yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konservatuvar müzik bölümüne keman öğrencisi olarak kabul edildi. Birçok solo, oda müziği ve orkestra konserleri vermiştir. Özcan Ulucan, Hazar Alapınar, Mikail Gotsdiner'in masterclasslarında ve Bilkent Üniversitesi keman günlerinde yer almıştır. Halen çalısmalarına Doç.Dr.Ezgi Gönlüm Yalçın ile devam etmektedir.
Baran Savaş
Baran Savaş
1998’de Ankara’da doğdu.Müziğe ilgisi sonucu 2010 yılında evde elektro gitarla çalışmaya başladı.6 yıldır kendini eğittiği enstrümanı en iyi arkadaşı.2015 ve 2016 yılında Eğirdir Klasik Müzik Festivalinde gitar eğitmenliği yaptı.2016 yılında LYS’e girdi.Amavı gitar aşığı bir inşaat mühendisi olabilmek.


Tiyatro Eğitmenleri

Heran Akkaynak
Heran Akkaynak
Tiyatroya 2006 yılında Ankara Büyükşehirr Belediyesi’nde Oyunculuk eğitimi ve Tiyatro Oyunculuğu, Reji asistanlığı ile başladı. Buradaki eğitiminin ardından Çukurova Üniveristesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nü kazandı. Oyunculuğun yanı sıra el kuklası oynatmaktadır ve oyunculuk eğitimi ve oyun uyarlamalarıyla ilgilenmektedir. Sanatçı Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarında lisans devresinde eğitimine devam etmektedir.
Asset 2