Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

EĞİRDİR’E DEV BİR HİZMET DAHA

Haber Yayın Tarihi :

 Isparta’nın Eğirdir İlçesinde ‘Evden Biri’ projesi için kayıtlar başladı.

Türk Kızılayı, Eğirdir Kaymakamlığı, Eğirdir Belediyesi tarafından desteklenen ve SDÜ Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından koordine edilen “Evden Biri” projesi için kayıtlar başladı.
Kızılay Toplumsal Şenlendirme Programı tarafından finanse edilen Evden Biri projesinde amaç evde bakıma muhtaç yaşlılarımıza, engellilerimize kısaca evde sağlık bakımına ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımıza SDÜ Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ve öğrencileri sağlık hizmeti sunacak.
Tamamen ücretsiz olan bu hizmete 0 (552) 905 18 18 numaralı telefondan randevu alarak ulaşabiliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök; “Eğirdir’imize yeni bir hizmeti kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu hocalarımız projeye destek veriyorlar ücretsiz olarak vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunacaklar, ev konforunu bozmadan sağlık sunumuna ulaşmış olacaklar ihtiyaç sahibi ailelerimizin telefon hattına ulaşmaları yeterli olacaktır”. dedi.


Asset 2