Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

EĞİRDİR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANTISI TEMMUZ AYI 2. BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİ

Haber Yayın Tarihi :

 EĞİRDİR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANTISI TEMMUZ 

AYI 2. BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİ

02/07/2019 tarihinde saat 19.00’de 2019 Yılı Temmuz Ayı Belediye Meclisi Toplantısı 2. Birleşimi gerçekleşti.
Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK başkanlığında, Belediye Meclisi Üyelerinin ve Daire Müdürlerinin tamamının katılımı ile gündemde bulunan maddeler görüşüldü. 
Meclis Kararı ile İmar ve Bayındırlık Komisyonuyla, Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk olunan konular görüşülerek karara bağlandı.
Ayrıca gündeme ek madde olarak eklenen Baka Projeleri konusu görüşülerek oy birliği ile Plan Bütçe Komisyonu, İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Eğitim Kültür Sosyal Hizmetler Komisyonu, Tarım ve Kırsal Kalkınma Komisyonu, Sanayi Ticaret ve Doğal Kaynaklar Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Gençlik ve spor Komisyona oy birliği ile havale edildi. 
13/06/2019 tarih 2019/109 sayılı Meclis Kararı ile Plan ve Bütçe Komisyonu; Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu ile Çevre ve Sağlık Komisyonlarına sevk olunan 10.06.2019 tarihinde Belediye Meclisi Üyesi Müslahattin YAMAN tarafından verilen 2019 yılı Triathlon müsabakaları konulu önergenin; 10.06.2019 tarihinde gerçekleştirilen Meclis Toplantısında oybirliği ile gündeme alınan konuların, İlçe Turizmine sağlayacağı katkı düşünüldüğünde, Triathlon yarışlarının öngörülen tarihlerde İlçemizde yapılması hususundaki komisyon raporlarının görüşülerek karara bağlandı. 
Temmuz ayı Meclis Toplantısının 3. Birleşiminin 03.07.2019 tarihinde yapılması kararlaştırılarak birleşime ara verildi.


Asset 2