Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

ESNAFI İÇİN ESNAFI UYARDI , İŞYERİ ÖNLERİNE ARAÇ PARK ETMEK YASAK

Haber Yayın Tarihi :

 

ESNAFI İÇİN ESNAFI UYARDI

İŞYERİ ÖNLERİNE ARAÇ PARK ETMEK YASAK

 

Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK beraberinde Zabıta Müdürü Ümit METİN ile birlikte bugün sabah saatlerinden itibaren Eğirdir çarşı merkezinde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek kendi araçlarını işyerleri önüne değil de Hükümet Meydanına park etmeleri konusunda ricada bulundu.

Eğirdir çarşı merkezinde araç yoğunluğu nedeni ile zaman zaman bir çok sıkıntılar meydana geliyor. Bundan böyle esnaflarımız araçlarını işyerleri önüne park etmeyecek. Böylelikle hem görüntü kirliliği önlenecek hem de esnaflardan alış verişe gelen vatandaşlar rahatlıkla araçlarını park edip, alış verişlerini yapacaklar. Vatandaşların ise alış veriş dışında uzun süreli araç park etmeleri yasaklandı. Bu güzel uygulamadan dolayı Eğirdir Esnafları Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK’e teşekkür ederek uygulamaya tam destek verdiler.

Belediye Başkanımız Veli GÖK’ün ziyaretler sırasında Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yusuf ÖNGÜN, EGİDAD Başkanı Osman GÖK ve GÖK Sigortacılık’ada girip uyarması ‘Sizlerin cezaları daha fazla olacak’ demesi neşeli dakikaların yaşanmasına neden oldu.


Asset 2