Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Klasik Müzik Festivali

Eğirdir Belediyesi Klasik Müzik Festivali

Anasayfaya Dön

2015 Yılı Katılımcı Görüşleri

Festivali düzenleyenlere ve katkısı olan büyük – küçük herkese bütün kalbimizle müteşekkirim. Unutulmaz günler için teşekkür ederim. Bu kadar genç ve yetenekli insanlarla bir araya gelmek onlarla tanışıp ve sahne performanslarını izlemek, onlarla beraber sahneyi paylaşmak güzel bir tecrübe oldu. Hem öğrenciler hem de o öğrencileri yetiştirenle elde ettikleri başarı sonucunda gurur duymamak mümkün değildir. Müziği paylaşan genç öğretmenlerin tüm içtenlikleriyle yeteneklerini ortaya koymaları,1 ay boyunca çocuklara enstrüman sevdirmeği başarmamız, her hafta sahnede kendi ve yetiştirdiğimiz öğrencilerle performansları öğretmen arkadaşlarımın kendi sınırlarını aşarak katılımcı ve izleyicilerle kalpten kalbe köprüler kurmaları son derece güzel ve etkileyiciydi. Gönül arzu ederdi ki, böylesine muazzam ve zengin programlı, yüksek amaçlı bir etkinlik Türkiye medyalarında daha geniş çapta duyurulsun, özellikle yeni nesil mensuplarına ulaşabilsin. Dileğim, gelecek yıl bu nadide festivalin finalinin müzikle kalbi atan insanların daha da büyük bir katılımıyla gerçekleşmesi!
Zemine Babayeva Yalçın/İzmir-Türkiye

Gerçekten çok güzel ve yararlı bir faaliyetti. Bu sene de olmasını isterim. Hem eğlenceli hem de öğreticiydi. Boş zamanım sayenizde değer kazandı . Herşey için çok teşekkür ederim . Unutamayacağım günler geçirdim,sizin gibi iyi insanlarla tanıştım.Çok çok tesekkürler.
Cennet Yıldız/Eğirdir-Isparta-Türkiye

Devamını dilerim.Mükemmeldiler.
Nimet Bulucu/Eğirdir-Isparta-Türkiye

Çok zevkli ve bir o kadarda sorumlulukla dolu bir görevi ifa ediyor olmaktan son derece memnun olduk. Eğirdir’de ilk kez Müzik Festivali düzenlenmesinden ve bunun bir parçası olmaktan dolayı da çok mutluyuz. Tüm belediyelere örnek olmasını diliyoruz.Bu projeyi hayata geçiren Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl ve İlkay Şengöl Can ve bu işi büyük fedakarlıklarla ve özveriyle tamamen gönüllü olarak yapan diğer tüm belediye çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Birlikte kısa zamanda çok büyük bir aile olduk ve bunu tekrar ve tekrar gerçekleştirmeyi büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir ay içinde inanılmaz derecede büyük işler başaran, küçücük görünen ama kocaman yürekli kursiyerlerimiz ; sadece biz onlara değil onlar da bizlere çok şey öğrettiler. Umarım festival her sene bir öncekinden daha büyük bir aile olarak devam eder, tüm çocuklar ve gençler klasik müzikle tanışır.
Elif Begüm Edirne/Edirne-Türkiye

Her yaştan insanın katılabileceği kendimizi geliştirebileceğimiz bir etkinlikti.Hep keman çalmak istemişimdir bu etkinlik sayesinde bu hayalimi gerçekleştirmiş oldum.Bu etkinliklerin devamının gelmesini çok isterim.Kendimi geliştirme açısından özgüven açısından bana büyük katkıları oldu.Bu yüzden tüm emeği geçen kişilere teşekkür ederim.
Feyza Saraç/Eğirdir-Isparta-Türkiye

Harika bir programdı.Yaz tatilimi boş geçirmek yerine kursa geldim ve dolu dolu bir tatil yaşadım.Finali benim için bir fiyasko olsa da muhteşemdi.Yeni bir deneyim kazandım.Hatta o kadar sevdim ki bu yaz staj olmasa yine gelmeyi düşünüyordum.
Sena Altunbaş/Eğirdir-Isparta-Türkiye

Asset 2