Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

ÜNLÜ FENOMENLER EĞİRDİR’İN MİSAFİRİYDİ.

Haber Yayın Tarihi :

 ÜNLÜ FENOMENLER EĞİRDİR’İN MİSAFİRİYDİ.

Eğidir’e gelen ünlü fenomenler Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Göçer’in misafiri oldular.
Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı organizasyonu ile Isparta ve Burdur illerini kapsayan, şehrimizin sosyal medyada görünürlüğünü arttırmak, ilimizin sahip olduğu güzellikleri daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla 6 ınstagram fenomeni ilimizde ağırlandı. Ziyaretçiler gül bahçelerini, gül festivalini, Eğirdir Gölünü, Yeşilada’yı ve Kovada gölünü gezerek çekimler gerçekleştirdiler.
Pek çok video ve fotoğraf çeken fenomenler bu görselleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak ilimizin ve ilçemizin tanıtımına katkı sağladılar.
Eğirdir Belediyesi Turizm Tanıtma Bürosunda Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Göçer’le uzun süre sohbet eden fenomenler Eğirdir’i çok beğendiklerini ve ilgi ve alakalarından dolayı Başkan Veli Gök ile İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Göçer’e teşekkür ettiler.
İlçemizi ziyaret eden sosyal medya fenomenlerinin adresleri ise şu şekilde @admbrs, @didemhaziray, @gurmexcom, @osmanyesilbas, @ozlemkesifte, @tubikce.


Asset 2