Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

59. KÜTÜPHANE HAFTASI ‘KÜTÜPHANE İYİLEŞTİRİR

Haber Yayın Tarihi :

 ’59. KÜTÜPHANE HAFTASI ‘KÜTÜPHANE İYİLEŞTİRİR’

TEMASIYLA EĞİRDİR’DE KUTLANDI.
Isparta’nın Eğirdir İlçesinde hizmet veren Halk Kütüphanesinde 59. Kütüphane Haftası ‘Kütüphane İyileştirir’ temasıyla kutlandı.
27 Mart-02 Nisan tarihlerini kapsayan 59. Kütüphane Haftası "Kütüphane İyileştirir" temasıyla kutlanıyor. Eğirdir İlçesinde İlçe Halk Kütüphanesinde tüm hafta boyunca sergilenecek kitap sergisi düzenlendi. Kütüphaneden bir yıl içerisinde en çok kitap alıp okuyan öğrenciler Hiranur Çal, İlkay Taşdemir, Muhammet Eymen Davran'a hediye takdiminde bulunuldu.
Programa Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan Savran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Armutoğlu ile çok sayıda okul müdürü ve öğretmenler katıldı.
Ayrıca 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş’lı depremden etkilenen ve Eğirdir Süleyman Demirel İlkokulunda eğitim gören çocuklara kütüphanede psokososyal destek ve Seda Vural tarafından masal canlandırma etkinliği tertip edildi.


Asset 2