Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI VELİ GÖK MUHTARLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Haber Yayın Tarihi :

 EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI VELİ GÖK

MUHTARLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK Eğirdir merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. 2019 ve 2020 yılını değerlendiren başkan 2021 hedeflerini ve ilçemize yapılması planlanan yatırımları anlattı.

Eğirdir Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen toplantıya Zabıta Müdürü Ümit METİN ve İmar ve Fen İşleri Müdürü Gülay UYSAL’da katıldı.

Toplantıda ilk olarak konuşan Başkan Veli GÖK göreve geldikleri günden bugüne kadar İlçemize kazandırdıkları yatırımlar hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra bundan sonra planlanan ve ilçemize kazandırılacak yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Mahalle muhtarlarının sorunlarını teker teker dinleyen Başkan Veli GÖK daire müdürlerine anında talimat vererek bundan sonraki süreçte mahallelere yapılacak hizmetlerin hız kazanmasını istedi.

Mahalle muhtarları bugüne kadar yapılan hizmetlerden memnun kaldıklarını söyleyerek Başkan Veli GÖK’ün kendilerini ve sorunlarını dinlediği için oldukça mutlu olduklarını ve teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Eğirdir’e bağlı tüm mahalle muhtarlarının isteklerini tek tek not alan Başkan Veli GÖK toplantıya katılan muhtarlara teşekkür etti. Yaklaşık 2 saat süren toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)


Asset 2