Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

YATIRIMLAR MUHTARLARIDA MUTLU EDİYOR

Haber Yayın Tarihi :

 YATIRIMLAR MUHTARLARIDA MUTLU EDİYOR

BAŞKAN VELİ GÖK’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün gayretleri ile ilçemize gelen yatırımlar köy muhtarlarını da mutlu ediyor.

Eğirdir’e bağlı köy muhtarları beraberinde İl Genel Meclisi Üyeleri Sezgin Özdoğancı, Süleyman Sarpdağ ve Eyup Doğan olduğu halde bugün saat 14.00’de Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ü makamında ziyaret ettiler.

Son aylarda ilçemize kazandırılan ve inşaatları devam eden başta Eğirdir Kemik Eklem Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Olimpik Yüzme Havuzu, Liman İnşaatı, Yol yapım çalışmaları, 600 Yataklı Öğrenci Yurdu, Göl çevresi kıyı temizliği, Tren Garı projesi ve nostaljik tren, Millet Bahçesi, Karavanpark, TOKİ, Turizm Fakültesi yerinin tahsisi,  Köylerin katı atık ve sıfır atık projelerinin yanı sıra Eğirdir esnafına ve halkımıza faydalı kararlar olan otopark ücretlerinin kaldırılması, kira ecrimisil, işgaliye yıllık artış oranı %24 ila %30’dan %12’ye düşürülmesi, haftalık tatil ruhsat harçlarının kaldırılması, esnafların 3 aylık kiralarının silinmesi, suya zam yapılmaması, Belediye alacakların da tahsil edilen aylık gecikme zammı yüzde beş den yüzde bir nokta altmışa düşürülmesi ve belediyenin işçilerine maaş borcunun olamaması vb. gibi kararlar memnuniyetleri artırıyor.

İlçemize kazandırılan yatırımlar için Başkan Veli GÖK ve ekibine teşekküre gelen Köy Muhtarlarına Başkan Veli GÖK’te memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)


Asset 2