Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

KAYMAKAM VE BAŞKANIN ESNAF ZİYARETLERİ MUTLU EDİYOR!...

Haber Yayın Tarihi :

 KAYMAKAM VE BAŞKANIN ESNAF

ZİYARETLERİ MUTLU EDİYOR!...

 

KORONAVİRÜS DENETİMLERİ SÜRÜYOR.

 Eğirdir Kaymakamımız Adem ÇELİK ve Belediye Başkanımız Veli GÖK 81 İl Valiliğine gönderilen koronavirüs tedbirleri kapsamında denetimlerini sürdürüyorlar. Eğirdir Belediye Başkan Yardımcımız Erhan SAVRAN,  Eğirdir İlçe Emniyet Müdürümüz Ayhan ZARİF, Belediye Şirket Müdürümüz Ömer YILMAZ,  Zabıta Müdürümüz Ümit METİN ve kolluk kuvvetlerimizin de eşlik ettiği denetimlerde Kaymakam ve Başkanı işyerlerinde gören esnaflar bu denetimlerden oldukça mutlu oluyorlar.

Kaymakam Adem ÇELİK Eğirdir Belediyesi Citta Slow Marketleri ziyaret ederek Eğirdir elmasından yapılan ve patenti Eğirdir Belediyesi GÖLBELDE Şirketine ait olan Şokelma, elma Reçelleri ve elma ürünlerini çok beğenerek bu ürünlerin tanıtımının daha fazla yapılması talimatını verdi.

Çay Bahçesindeki vatandaşlarla da sohbet eden Kaymakam Adem ÇELİK vatandaşların sosyal mesafeye ve maske kurallarına uyduklarını görünce oldukça memnun oldu. Eğirdir’de esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Kaymakam ÇELİK ve Başkan GÖK’ü işyerlerinde gören esnafların bu ziyaretlerden dolayı mutlu oldukları ve teşekkür ettikleri gözlendi.

(Eğirdir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu)

 


Asset 2