Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

Belediye Başkanımıza Ziyaret

Haber Yayın Tarihi :

Belediye Başkanımız Veli GÖK'ü Ziyaret Ettiler.
Eğirdir Yurt Müdürü Mevlüt AYDIN ilçemize yapılacak olan üniversite öğrencilerinin kalacağı  yurt binası için son çalışmaları Belediye Başkanımız Veli GÖK'le istişare etti. Eğirdir Yurt Müdürü Mevlüt AYDIN yapılacak yurt binası tamamlandığında öğrencilerimizin konaklama problemi tamamen ortadan kalkacak ve bu konu artık Eğirdir'de konuşulmayacak, dedi. Desteklerinden dolayı Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK'e teşekkür Etti.
Belediye Başkanımız Veli GÖK'ün bugün diğer misafirleri ise SDÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Ağ ve Sistem Yönetimi Şube Müdürü Sertaç Selim SARICA ve SDÜ Strateji ve Mali Hizmetler Uzmanı Faruk GÜNGÖREN'di.
 Süleyman Demirel Üniversitesinin 2021-2025 yılı için hazırlanacak olan  stratejik plan kapsamında üniversitenin önemli dış paydaşlarından biri olan Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK ile görüşme yapıldı.  Bu görüşmenin üniversitenin amaç ve hedeflerine temel oluşturacak beklentiler, işbirliği ve iki kurumun karşılıklı katkı sağlayabileceği unsurlar ve bu unsurların güçlü ve zayıf noktaları konuşuldu. Misafirlerimiz SARICA ve GÜNGÖREN  Sayın Belediye Başkanımız  Veli GÖK’ün önemli tespitlerde bulunması nedeni ile  üniversitemizin stratejik planı hazırlanma sürecine değer kattığından dolayı teşekkür ettiler.


Asset 2