Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

Haber Yayın Tarihi :

 TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

BELEDİYE PERSONELİNE GÖNÜLLÜ MAHALLE SAKİNLERİ DESTEK OLUYOR.
YENİMAHALLE MUHTARI ÖZER ÖZTÜRK VE MENDERES MAHALLESİ MUHTARI MURAT GÜRDAĞ'DAN YEŞİLADA MUHTARI ŞÜKRİYE KILINÇ'A DESTEK

Eğirdir Belediyesi tarafından mahallelerde temizlik çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanımız Veli Gök'ün katılımıyla Mahalle Muhtarı Şükriye Kılınç ve gönüllü mahalle sakinlerinin destekleriyle Zabıta Müdürü Ümit Metin'in gözetiminde Yeşilada Mahallesi'nde temizlik çalışmaları yapılıyor. 
Yeşilada yolunda ve sokak araları ile boş arsalardaki otlar kesiliyor, çöpler toplanıyor, ağaçlar budanıyor. Göl kenarına atılan şişeler, ambalaj atıkları ve çöpler zabıta ve temizlik ekiplerince toplanıyor. 
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Veli Gök'ü, mahalle muhtarları karşıladı. Yaptıkları hummalı temizlik için belediye personeline ve desteklerinden dolayı mahalle sakinleri ile muhtarlara teşekkür eden Başkan Veli Gök, "Bütün mahallerimizde temizlik çalışmalarımız olacak. Personelimizin gayretli çalışmaları, Mahalle muhtarlarımızın ve gönüllü mahalle sakinlerimizin desteği ile Eğirdir'imizi tertemiz yapacağız. Hep birlikte gönül birliği ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeşilada, Eğirdir'imizin misafir odası. İlçemize gelen herkes Yeşilada'dan mutlaka geçiyor. O nedenle mahallemizin ara sokakları ve göl kıyısı dahil her yerinde güzel bir çalışma yapıyoruz" dedi. Mahalle Muhtarı çalışma yapan personele ve gönüllü mahalle sakinlerine simit ısmarlarken, esnaflar da çalışanlara çay ve su ikramında bulundu. 
Başkan Veli Gök, Yeşilada Limanı'nda yapılan temizlik çalışmalarını da yerinde inceledikten sonra mahalle sakinleri ve muhtarlar sohbet ettikten sonra Yeşilada'dan ayrıldı.
Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK önümüzdeki günlerde tüm mahallelerimizde devam edecek olan bu çalışmaya halkımızdan katılarak destek istedi.


Asset 2