Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

Sakin Şehir'de son bahar temizliği başladı

Haber Yayın Tarihi :

 

Sakin Şehir'de son bahar temizliği başladı

 

            Türkiye'nin sayılı Cittaslow (Sakin Şehir) unvanlı ilçelerinden biri olan Eğirdir'de sonbahar temizliği yapılıyor. Sonbahar temizliği kapsamında Altınkum Mahallesi'nden başlayan çalışmalar ilçe merkezi ve mahalle yollarında da devam edecek.          

 

            Sonbahar aylarında dökülen yaprakların yağmur sularıyla logarları tıkamasının önüne geçilmesi ve daha temiz bir Eğirdir için temizlik çalışmalarını sürdüren Belediye Zabıta Müdürlüğü çevre temizlik ekipleri, ilçe genelinde kapsamlı  sonbahar temizliği çalışması başlattı.

 

            Eğirdir Belediyesi Zabıta Müdürü Ümit Metin, "Altınkum Plajından başlayan temizlik çalışmaları ilçe genelinde devam edecek. Yol süpürme aracı ve temizlik işçilerimizle kaldırım üzerinde ve ağaç diplerinde oluşan yaprakları temizlik faaliyetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.  İlçenin sağlık ve estetiğini doğrudan ilgilendiren temizlik konusunda gereken hassasiyetin gösteriyoruz. Güzel ve şirin ilçemizin daha temiz olması için çalışmalarımız aralıksız devam edecek." dedi.

 


Asset 2