Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

Türkiye Kosova Dostluk Sergisi öncesi Başkan Şengöl'e ziyaret

Haber Yayın Tarihi :

 

Türkiye Kosova Dostluk Sergisi öncesi Başkan Şengöl'e ziyaret

 

            Bizim Eğirdir Platformu, Uluslararası Ada Ülkesi Sanatçıları'ndan oluşan topluluk Eğirdir Belediyesi'nin destekleriyle yeni bir etkinliğe imza atıyor.

           

Türkiye Kosova Dostluk Sergisi, Sakin Şehir (cittaslow) Eğirdir'de  16 Ekim Salı günü saat 16:30'da açılacak. Sergi öncesi Eğirdir'e gelen misafirler Uluslararası Ada Ülkesi Sanatçılarından Keziban Ertuğrul Yıldırım'ın önderliğinde Belediye Başkanı Ömer Şengöl'ü makamında ziyaret ettiler.

 

            Kosova'dan ilçeye gelen sanatçı Agim Krasniqi,  Bir Kitap Bin Dost Genel Yayın Yönetmeni İlhan Özdemir ve Bir Kitap Bin Dost yazarları ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Şengöl'e misafirperverliğinden dolayı ve etkinliğe verdiği destekten ötürü teşekkürlerini ilettiler.

 

            Belediye Başkanı Ömer Şengöl, bu tür organizasyonlara Belediye olarak her zaman destek olduklarını belirtti. Eğirdir'in her alanda reklamını yapmaya bir fazla tanımak için çaba sarf etmeye devam ettiklerini dile getiren Başkan Şengöl ziyaretten dolayı misafirlere teşekkür etti.

 

 


Asset 2