Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

IUBÜ Rektörü Diler'den Başkan Şengöl'e ziyaret

Haber Yayın Tarihi :

 

IUBÜ Rektörü Diler'den Başkan Şengöl'e ziyaret

 

            Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Genel Sekreter Sefer Kutlu ve Yapı İşleri Daire Başkanı Abdullah Güç, birlikte Eğirdir'e geldi.

           

            Belediye Başkanı Ömer Şengöl'ü makamında ziyaret eden heyet Eğirdir ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

            IUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Genel Sekreter Sefer Kutlu ve Yapı İşleri Daire Başkanı Abdullah Güç, ilçe ziyaretlerine başladı. Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler ilçelerindeki mevcut durumu yerinde inliyor.

 

            Yaptığı ziyaretlerle yerel yönetimlerle de iş birliği içerisinde olunacağının mesajını veren Diler, Eğirdir'de Belediye Başkanı Şengöl ile istişarelerde bulundu. Başkan Şengöl, "yeni üniversitemiz memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Rektörlük görevine atanmanızdan dolayı çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Eğirdir'de iş birliği içerisinde ne yapılacaksa hazırız" dedi. 

 

            Başkan Şengöl'ün ev sahipliğinden dolayı teşekkür eden Rektör Prof. Dr Diler ve beraberindekiler hatıra fotoğrafı çekildikten sonra belediyeden ayrıldılar.


Asset 2