Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

Eğirdir Belediyesi’nden İç Su Araçları için Ehliyet Sınavı

Haber Yayın Tarihi :

 

Eğirdir Belediyesi’nden İç Su Araçları için Ehliyet Sınavı

Eğirdir Belediyesi tarafından göl ve barajlarda geçerli olan İç Su Araçları için Ehliyet Sınavı yapılacak.

 

            Sakin Şehir (cittaslow) Eğirdir Belediyesi Nisan ayında yapılacak olan İç Su Araçları Yeterlilik Belgesi Sınavı için başvurular başladı. Zabıta Müdürlüğü, başvuruların en son 01 Ekim 2018 Pazartesi gününe kadar Eğirdir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne yapılması gerektiğini bildirdi.

 

Eğirdir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Sınav başvuru şartları şöyle :

 

GEMİ SEVK VE İDARE BELGESİ (KAPTANLIK) İÇİN İSTENEN BELGELER

2 adet ikametgâh il muhaberi, 2 adet T.C. Kimlik numaralı nüfus cüzdanı Fotokopisi, 2 adet Öğrenim Belgesi Fotokopisi (noter onaylı), Gemi sevk ve idare belgesi alabilmek için sağlık raporunda 26/9/2006 tarihli ve 26301 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan sürücü adayları ve sürücülerde aranacak sağlık şartları ile muayenelerine dair yönetmelikte “B” sınıfı sürücü belgesi alabilmek için gerekli sağlık koşulları aranır ve bu yönetmeliğe istinaden sağlık raporu alınır. ( Rapor alırken hastaneye yukarıdaki sayı ve tarih yazdırılacak.) 8 Adet 4,5x6 Vesikalık Fotoğraf. Bir adet dilekçe. İrtibat Telefonları: 0246 311 24 97 - 0536 035 18 53

 


Asset 2