Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

Motosiklet tutkunları Eğirdir'de buluşacak

Haber Yayın Tarihi :

 

Motosiklet tutkunları Eğirdir'de buluşacak

Motosiklet sevdalıları sakin şehir'de buluşacak. Eğirdir Motosiklet Festivali 12-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Eğirdir Canada'da gerçekleşecek.

 

3. Uluslararası Eğirdir Motosiklet Festivali 12-15 Temmuz 2018 tarihinde Eğirdir Canada'da gerçekleşecek.

Eğirdir Belediyesi ve Isparta Kulüpler Birliği işbirliği ile bu yıl 3.sü düzenlenecek olan 3. Uluslararası Eğirdir Motosiklet Festivali 12-15 Temmuz 2018 tarihinde sakin şehir Eğirdir'de gerçekleşecek. Festivale bu yıl daha yoğun bir katılım beklenirken, festival süresince de Can Ada'da halk konserleri düzenlenecek.  Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl, "Tarih, turizm, kültür, spor ve eğlencenin tek adresi Sakin Şehrimiz Eğirdir'e herkesi davet ediyorum. 12-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Uluslararası Eğirdir Motosiklet Festivali'ne herkesi bekliyorum. Festival kapsamında konserler düzenlenecek, gösteriler yapılacak. Festivalimiz ücretsizdir ve herkese açıktır. Eğirdir, yaz aylarında hafta sonunu dolu dolu geçirmek isteyenlerin değişilmez tek adresi olamaya devam edecektir. Klasik Müzik Festivalimiz 2 Temmuz'da başlıyor. Bu yaz Eğirdir'de olmayan çok şey kaçıracak." dedi. Festivalde Dip, Yalnış Bilgi ve Gece grupları sahne alarak konser verecekler

 

3. Uluslararası Eğirdir Motosiklet Festivali Programı

12 Temmuz 2018 Perşembe

Festival alanında kayıt,çadırları kurma,yüzme,yeme-içme ve serbest zaman

13 Temmuz 2018 Cuma

Yarışmalar

Konser

14 Temmuz 2018 Cumartesi

Zindan Mağarası Sürüşü

Yarışmalar

Eğirdir Belediyesi ikramı

Konser

15 Temmuz 2018 Pazar

Serbest zaman

Kamptan ayrılış


Asset 2