Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

İlçe Turizm Danışma Bürosundan Başkan Şengöl'e Ziyaret

Haber Yayın Tarihi :

 

İlçe Turizm Danışma Bürosundan

Başkan Şengöl'e Ziyaret

 

            Dünyanın Bir İncisi, Göller Bölgesi’nin göz bebeği Cittaslow (Sakin Şehir)Eğirdir’de faaliyet gösteren Turizm Danışma Bürosu müdürü Sedat Güngör ve personelleri Eğirdir Belediye başkanı Ömer Şengöl'ü ziyaret ederek Turizm haftasında verdiği desteklerden ve ilçe tanıtımına göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

            Ziyarette Turizm Danışma Bürosu Müdürü Sedat Güngör, Personeller Metin Demircan ve Ülkü Çelebi Güngören hazır bulundu.

 

            Ziyarette konuşan danışma Bürosu Müdürü Sedat Güngör "  Sayın başkanım, bu yıl Turizm haftasında ilçemizin tanıtımı ve Turizm açısında farkındalık yaratılması kapmsamında ilçemizde düzenlenen etkinliklere vermiş olduğunuz katkılardan dolayı sizlere şükranlarımızı sunarım. Ayrıca İlçemizin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla yapmış olduğunuz çalışmalarda özellikle ilçeye Cittaslow ( Sakin Şehir) ünvanını kazaqndırmış olmanızdan dolayı bir turizmci olarak sizi kutlarız" dedi.

 

            Ömer Şengöl ise ziyaretten mutluluk duyduğunu dile getirirken, Dünyanın bir incisi Eğirdirimizi daha çok kişiye ve daha çok ülkeye duyurmak için çeşitli çalışmalar yaptık. Göreve geldiğim,iz günden bu yana Eğirdir'in tanıtımı için ne gerekiyorsa yaptığımızın kanaatindeyiz. Eğirdir bizim evimiz, yuvamız, her şeyimiz. Allah biz böylesine güzel  bir yerde yaşamayı nasip etmiş bizde onu süsleyip, hareketlendirip bakımını yapıp daha çok insanı buradan faydalanmasını sağlamalıyız. Ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, Eğirdir için yapmış olduğunuz çalışmalarınızda başarılar dilerim" dedi. Ziyaret Turizm Danışma Müdürü Sedat Güngör'ün başkan Şengöl'e çiçek ve hediye takdimi ile son buldu.

 


Asset 2