Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Eğirdir Belediyesi Haberler

Eğirdir Belediyesine ait haber ve duyurular

Anasayfaya Dön

Sakin Şehir Eğirdir den Ata'yı Anma Satranç Turnuvası

Haber Yayın Tarihi :

 Sakin Şehir Eğirdir den Ata'yı Anma Satranç Turnuvası 

             Türkiye Satranç Federasyonu Isparta İl Temsilciliği ve Eğirdir Belediyesi işbirliği ile Ata'yı Anma Satranç Turnuvası düzenlenecek.

             11-12 Kasım 2017 tarihlerinde Eğirdir Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek turnuva sporcu kayıtları Türkiye Satranç Federasyonu Isparta İl Temsilciliği resmi internet sitesinden yapılabileceği bildirilirken, 7-8-9-10-11-12 yaş grupları ve Açık yaş ve B kategorileri ile birlikte toplamda 14 kategoride yapılacak. Kategorilerde ilk 3'e giren yarışmacılara Eğirdir Belediyesi tarafından altın ile ödüllendirilecek.

Turnuvaya kayıt yaptırmak isteyenler için internet adresi : http://isparta.tsf.org.tr/ olarak belirlendiği bildirildi.

             Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl yaptığı açıklamada" 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anma törenleri kapsamında yapacağımız Ata'yı anma satranç turnuvası yapmayı planladık. İl temsilciliğimiz ile birlikte ortak bir çalışma gerçekleştirerek hem Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anacak, hem de çocuklarımızın hoşça vakit geçirebilmelerini sağlayacağız. En iyi sporlardan bir tanesi olan satranç turnuvasına tüm halkımızı ve belirtilen yaşlardaki geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve halkımızı  bu turnuvaya bekliyoruz" dedi.

 Turnuvanın Programı ise şu şekilde;

 

11 Kasım 2017 Cumartesi

10.00 - 1. Tur

13.30- 2. Tur

17.00- 3. Tur

 

12 Kasım 2017 Pazar

10.00- 4. Tur

13.30- 5. Tur

17.00- 6. Tur

Ödül Töreni - Kapanış

 

 

 

 

  


Asset 2